JAPOŃSKI LIFTING TWARZY

Japoński Lifting Twarzy

Japoński Lifting Twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg poprawia napięcie skóry, sprawia, że jest bardziej sprężysta i elastyczna, pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę. Minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Istotą Japońskiego Liftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz doskonałych efektów pielęgnacyjno-estetycznych wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Efekty Japońskiego Liftingu

poprawia cyrkulację limfy i krwi

przywraca napięcie i jędrność skóry

wygładza zmarszczki

poprawia owal twarzy

zapobiega utracie kolagenu

pobudza krążenie krwi i limfy twarzy

przywraca naturalny koloryt twarzy i zdrowy blask

pomaga eliminować przebarwienia i trądzik

działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę

w sposób naturalny podnosi i napina skórę

wygładza rysy twarzy

przywraca równowagę organizmu

koi umysł, wycisza i relaksuje

wprowadza w stan głębokiego odprężenia

Przeciwskazania do Japońskiego Liftingu

  •  przeszczepy organów, szpiku
  •  rozrusznik serca
  •  stany zapalne na twarzy

Zabiegi Medycyny Estetycznej

Kwas hialuronowy – lifting możemy wykonać dopiero
po 3 tyg.
Mezoterapia i laseroterapia – lifting możemy wykonać już
1 dzień po zabiegu
Silikon i botoks – nie są przeciwskazaniem